SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 S-Line -08 2.7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '14
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
31482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura e tipit audi a4 eshte ne gjendje shume te rregullt full ekstra!
**AUDI S-LINE**
**NAVI TE MADH KOLLOR BORD KOPJU KOLLOR**
**AUTOMATIK-MULTITRONIK 8 SHPEJTSI**
**KLIM TRONIKE **
**SENZORA TE PARKINGUT PARA DHE MBRAPA PO ASHTU SENZOR TE SHIUT**
**+KLIM PER PASAGJER MBRAPA**
**ESP-ASR-SRS**
**TEMPOMAT**
**TIMON MULTIFUNKSJONAR ME PULLA NE TE DHE TELEFON TE ITEGRUM FABRIKISHT**
**PO ASHTU TIMON ME ULJE POSH LART**
**CD MAGAZIN ME 6 CD**
**SENZOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA-PO ASHTU TE SHIUT**
**12-X- AIRBAG** ULSET REKARO ME NDARJE DHE ME PULL LEVIZJE**
**ULSET ME NXEMJE ** DRITAT LLED PO ASHTU MINDJEK KTHESAT SIPAS LEVIZJES SE TIMONIT**
**4-X- GJAMAT ME RRYM PO ASHTU PASQYRET ME RRYM DHE IMBYLL ME TELEDIRIGJUS**
Informata rreth publikuesit
Elza
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »