SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Bora i ardhur nga Zvicrra - RKS Nentor 2016
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Bora
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
31494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Bora 1.9 TDI 150PS
Vetura është e ardhur nga Zvicrra e doganuar dhe regjistruar me 22.10.2013.

Vetura është në gjendje të shkëlqyer dhe posedon:

* 1.9 TDI - 150PS;
* Klimatronik;
* Webasto;
* Navigacion fabrikisht;
* Timon lëkure;
* Komanda në timon;
* CD Charger 6CD;
* 6 shpejtesi;
* Pasqyret me nxemje;
* Ulset me nxemje;
* Ulset Recaro;
* Xhamat Color fabrikisht;
* Maskat të drurit;
* Xenon;
* Tempomat;
* Bllokad
* Sensor të shiut;
* Sensor të parkingut;
* 2 parë çelsa me dirigjim nga largësia;
* I kompletuar me të gjitha paisjet rezerve (Goma, çelsat, ndihma e parë, trekëndësh).

*** Bëj ndrrim me VW Touran, Audi A3, Audi A4, Mercedes C220 (Të posa ardhura dhe vetëm me dogan të paguar)
Informata rreth publikuesit
Lorik
Prishtinë
045 515 516
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »