SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '14
Lloji :
Renault XT660X
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
31508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Clio 1.9 Diesel
Viti i prodhimit: 1999
Regjistrimi: me tabela te Shqiperise
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bilall
Prishtinë
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »