SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW - Passat 1.8 Benxin - 1991
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '14
ID e produktit :
31558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Passat 1.8 Benxin - 1991 , ne gjendje shume te mire . 10 muaj Regjistrim Ks . Mbyllje qendrore , alarm , shiber , 4 goma te reja te dimrit si dhe 4 goma te veres .044 / 415 - 449
Informata rreth publikuesit
Gurakuq
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »