SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HYUNDAI i20
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '14
Lloji :
Hyundai
Viti :
2014
ID e produktit :
31591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
i20 has more aggressive and stylish look on
the front thanks to the newly adapted hexagonal grille and refined front bumper.
Informata rreth publikuesit
HYUNDAI
Prishtinë
+37744966104
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »