SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HYUNDAI i30
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '14
Lloji :
Hyundai
Viti :
2014
ID e produktit :
31592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Inspired by the flow of nature, the new design concept of i30 is
a true representation of your style on the road.
Informata rreth publikuesit
HYUNDAI
Prishtinë
+37744966104
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »