SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HYUNDAI EQUUS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '14
Lloji :
Hyundai
Viti :
2014
ID e produktit :
31635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
The Equus is powered by an impressive Gasoline Direct Injection (GDI) 429-horsepower* V8 engine. The advanced 8-speed automatic transmission delivers smooth power in an instant or efficient interstate touring as the driver demands. And a well-balanced, rear-wheel-drive layout gives Equus the foundation to perform less like a traditional luxury car and more like a high-performance sports sedan.
Informata rreth publikuesit
HYUNDAI
Prishtinë
+37744966104
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »