SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Stilo 1.2 6 shpejtesi
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '14
Lloji :
Fiat Stilo
Ngjyra :
Hirtë
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2002
Ekstra :
Rrota Aliazhi
ID e produktit :
31674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I ARDHUR NGA GJERMANIA.

.
Informata rreth publikuesit
a
Vushtrri
049700700
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »