SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 3.0 TDI Quattro
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '14
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
31682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te rregullt.Vetura posedon edhe opsione ekstra si ndezje me pull e tjera.Mbrenda vetures nuk eshte konsumuar asnjeher duhan,shpenzon 8.3 litra ne 100km.VEtura gjendet ne Gjermani.
Tel.044-968-834
0049871670698
Informata rreth publikuesit
shpend
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »