SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Alfa Romeo 156
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '14
Lloji :
Alfa Romeo 156
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
31714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet alfa romeo ne gjendje shum temir dizell ne muzik shum te mir
Informata rreth publikuesit
arton
Gjilan
049688372
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »