SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugot 206 sw
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '14
Lloji :
Peugeot Grizzly 3
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
31816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
i porsa ardhur nga zvicra qdo sen ne rregull e ka pa asnje defekt.
numri per kontakt 049 570 995
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Kosov
Therande [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »