SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Espace
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '14
Lloji :
Renault
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
31952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Espace 2003 ,3.0 benz ,7ulse
Informata rreth publikuesit
Manfred
Klinë
0041791727376
kline [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »