SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motorr Chopper -87
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '14
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Gjysmë-Automatik
ID e produktit :
32063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet motorri ne gjendje te rregullt Suzuki Intruder 800cc viti 1987. Motorri eshte i regjistruar 04. Nr kontaktues
Vala 044420127
Ipko 049606365
Informata rreth publikuesit
Egzon
Zürich, Switzerland
049606365
PRISHTINE [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »