SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa Romeo 156 V6 24
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '14
ID e produktit :
32152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte e mirembajtur dhe ne gjendje te shkelqyer.Eshte e regjistruar ne muajin Mars 2014.
2.5, Benzin, Manual, 1998, 160000 km, Klimatronik, hidraulik, dritare elektrike, mbyllje qendrore, abs, radio.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë
+37744128531
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »