SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '14
Lloji :
Volkswagen
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Hidraulik
ID e produktit :
32244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombi T5, viti 2005, Kombi eshte ne gjendje shume te mire teknike siq po shihet edhe ne foto. Kombi T5 Dizel, 131 Ps, Klime, Airbag, Abs, Esp,, 6 shpejtsi, 2 pal guma dimrit, ka regjistrim edhe 6 muaj, Per te ineteresuar lajmrohen ne tel: 045 711 894
Informata rreth publikuesit
Valon
Skënderaj
37744215672
Skenderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »