SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Zafira 1.8 16v
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '15
Lloji :
Opel
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
199,789
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
32286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Zafira 1.8 16v
ne gjendje shum te mir , me regjistrim (edhe 10 muaj )
eshte benzin praktik si vetur familjare por edhe per pun
komod me airbag , pasqyra elektronike , gjama elektronik ( te perparmet ) , marshi manual
Informata rreth publikuesit
drini
Ferizaj
045684605
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »