SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kässbohrer Setra 315 HDH
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '14
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Ekstra :
ABS, CD Player, Airbags
ID e produktit :
32372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kässbohrer Setra 315 HDH full opcionn .

TV
WC
Klim
CD

Shes Autobusa Te Gjithave Llojevee

Per me shum info na kontaktoni ne kta nr:

044/049504401
Informata rreth publikuesit
Albi
Mitrovicë
Prishtina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »