SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kässbohrer Setra 210 H
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '14
Ngjyra :
Bardhë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Ekstra :
ABS, Radio, Airbags
ID e produktit :
32373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kässbohrer Setra 210 H full opcionn .

TV
CD
Rejtajder etjj

Shes Autobusa Te Gjithave Llojevee

Per me shum info na kontaktoni ne kta nr:

044/049-504-401
Informata rreth publikuesit
Albi
Mitrovicë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »