SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Fiesta
Çmimi :
€990.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '14
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
32456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford fiesta 01
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vlora
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »