SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes e 240
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '14
Lloji :
Mercedes Caddy
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
173,000
Motori (kubik) :
2400.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
33301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes e 240 benzin 2600 kubik
viti prodhimit 2002
automatik tiptronik
ne gjendje shum te mir teknike
regjistrim rks deri ne muajit 9.2014
info 049 114 262
Informata rreth publikuesit
lumi
Prishtinë
049114262
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »