SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes motorin Honda, 500 kubik viti 87. Motori eshte importuar nga
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
33304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorin Honda, 500 kubik viti 87. Motori eshte importuar nga Zvicrra dhe nuk eshte i doganuar. Kontakt: 044 349 216
Informata rreth publikuesit
Zornitsa
Prizren
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »