SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET GOLF 3
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '14
ID e produktit :
33451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 3 me regjistrim deri ne korrik,ne gjendje shume te mire teknike.
Informata rreth publikuesit
Saud
Prishtinë
044633351
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »