SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 2 viti 1986
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
3,333,333
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
ID e produktit :
33506
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Golf 2-sh urgjend 1000 Euro esht shum ne gjendje te rregull dhe e kam vozitur vetem un esht 1.6 Benzin regjitrim ka deri per vitri
Informata rreth publikuesit
Libur
Lipjan
045 548 729
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »