SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW kamion, dizell, 1994
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '14
Lloji :
Volkswagen
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1994
ID e produktit :
34500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kamion VW me dimensione te rimorkios: baza 290x200, latersia 205 cm
Informata rreth publikuesit
Arbias
Klinë
044275806
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »