SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 320
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '14
Lloji :
BMW 3 Series
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
34606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura osht e importume prej Zvicres, vet e kom doganu, edhe jom pronari i pare qe e kom vozit ne KS.
Ka regjistrim deri ne Maj 2014, serviset ja kom bo ne Makcar (I specializuar veq per BMW),
BMW posedon karrike gjysem lekure, me komanda ne timon, ka ekranin me navigacion, ka fellne 18 te M3 (vlera 1000 euro) dhe gomat MS me profil te ult i ka gati te reja , amortizerat I ka gasni dhe ne dallim prej modeleve tjera kjo osht ma e ult perpara, dritat pozicione perpara I ka led te bardha etj etj.

Verejtje: veturen e shes me pare ne dore (kesh), ose nderrim boj veq me vetura qe jane me tabela te zvicres
Informata rreth publikuesit
toni
Prishtinë
044213506
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »