SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Man TGA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '14
Lloji :
Man Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
34675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Automatic & Tiptronic
-Frigorifer për pije
-2 Shtrata
-Goma te reja
-Klima
-Rimokio Kogel
-Në Gjedje të rregullt
-Tabela RKS
Numri kontaktuese 044 261 545
Viber +37745567333
Informata rreth publikuesit
Lirim
Fush Kosov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »