SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iveco 320 36
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '14
Lloji :
Iveco Polo
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
1989
ID e produktit :
34678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamioni esht ne gjedje te rregullt
- Kiper Multi Lift
-Posedon ram per bartjen e automjetev deri 20 ton
-Numri kontaktues 044-261-545
Informata rreth publikuesit
Lirim
Fush kosov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »