SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes makinen renault Kangoo(pikap)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '14
Lloji :
Renault
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
2005
ID e produktit :
34683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes makinen renault kangoo(pikap) me 4 dyer dhe 5 ulse .Eshte 1.9 disel .Viti i prodhimit 2005 .Eshte me goma te dimrit dhe eshte i regjistruar.Te interesuarit kontaktoni:049 673-233
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lum
Mitrovicë
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »