SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyundai H100
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '14
Lloji :
Hyundai Passat
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
35326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi Hyundai H100 ne gjendje shume te mire teknike dhe i mirembajtur rregullisht
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »