SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault AvanTime Privilege 3.0 V6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '14
Lloji :
Renault
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
35824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dritaret elektrike + impulsive
Pasqyret elektrike + paluese
Mbyllja e dyerve me centrall
Fellne 17"
Fiberi
Bllokada e ndezjes
Klima automatike dy zonale
Ngjyra e zete metalike
Regjistrim 07.11.2014

Servisin e madhe e ka te kryer
Informata rreth publikuesit
Arsim
Prishtinë
044375203
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »