SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT TWINGO 1.2 16V
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '14
Lloji :
Renault
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
28,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
35935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dritaret elektrike
Pasqyret elektrike
Mbyllja e dyerve me central
Klima manual
Gomat e reja
Bllokada e ndezjes
Ngjyra e zeze metalike
Regjistrim 23.08.2014
I posa servisuar
Informata rreth publikuesit
Arsim
Prishtinë
044375203
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »