SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra Karavan 1.6i
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '14
ID e produktit :
36233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Opel Astra Karavan 1.6i në gjendje shumë të mirë, me nje fjale tip-top. Karakteristikat:
Viti i prodhimit - 1993
Marsh - Manual
Karburant - Benzin
Xhamat - Elektronik
Mbyllja - Central
Servisimet - Të rregullta
Regjistrimi deri ne Maj 2015, pra edhe nje vit.

Kontaktoni 044-476-363 ose 049-785-203
Per ndrrim mos thirrni.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
+37744178699
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »