SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land Rover
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '14
Lloji :
Land Rover Caddy
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
36300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shum te mire
4 x 4, Freelander Td4, ABS , KLIME,
7.5 l/100km ,
(me liber te serviseve)
Informata rreth publikuesit
Vetura
Gjakovë
044635969
Gjakove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »