SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80 - 4.8 Litra 100 KM
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '14
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1987
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
37197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi 80 me hargjime minimale 4.8 Litra ne 100 KM ma shum nuk e hargjon as ni pik, shum ekonomik, regjistrim ka deri me 17/09/2014
Informata rreth publikuesit
bujar
Prishtine, Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »