SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A Class- 2003
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '14
ID e produktit :
37262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shume te mire, me regjistrim deri ne Shtator 2014. Gomat jane te reja, mbrenda eshte shume i ruajtur, sistemi eshte elektronik, me alarm, tavani panorame. Vetura shpenzon shume pak nafte. 1.7 Diesel, marshi manual.

Cmimi: 5200 euro
Informata rreth publikuesit
KALTRINA
Prishtinë
049545455
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »