SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat uno Sport
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '14
Lloji :
Fiat Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
14,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
1994
Ekstra :
Rrota Aliazhi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
37407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat uno ne gjendje te rregullt osht sport regjistrimii i ka skaduar por denim nuk ka se e kom qlajmru osht 1.5 amortizimin e ka koni.qmimi i volitshem vetura gjendet ne ferizaj osht ne emer temin regjistrimin e par e ka ne 2004 .nr kontaktues 045512791
Informata rreth publikuesit
Zymeri
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »