SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa - 2007
Çmimi :
€5,950.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '14
Lloji :
Opel 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Viti :
2007
ID e produktit :
38081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Opel #Corsa - 2007

AutoOstral
.
Marka :OPEL
Tipi : CORSA
Viti i Prodhimit :2007
Lloji i Motorit :DIESEL.
Numri i Dyerve:3
Vellimi: :1.3
KM te kaluara :149.000
Ndrruesi i shpejtsis: MANUAL
Dogana: :E PAGUAR.


Per me shume informata kontakto ne numrat
049501576
044501576
Informata rreth publikuesit
AutoOSTRAL
Ferizaj
049 501 576
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »