SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
zaztav 101
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '14
Lloji :
Yugo Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
76,000
Motori (kubik) :
1100.00
Viti :
1981
Ekstra :
CD Player
ID e produktit :
38304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
zaztav 101 1.1 benzin viti:1981
ne gjendje shum te mir te teknike eshte e ruajtur shum i punojn te gjitha paisje ka 76000 km te kaluara te interesuarit mund te kontaktoj 045590670
Informata rreth publikuesit
valon
Ferizaj
045590670
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »