SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Volvo FS7 me Kran
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '14
Lloji :
Volvo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
1995
ID e produktit :
38312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose nderrohet Volvo FS7 me Kran 044 208 996 dhe 044 670 302
Informata rreth publikuesit
Sheqir
Drenas
044670302
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »