SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes e220
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '14
Lloji :
Mercedes Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Gjurmues
ID e produktit :
38354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E220 CDI automatik-tip tronik
Posedon:
ABS
ESP
Airbag
Karrika me nxemje dhe me rregullim automatik
Pasqyre elektronike
Xhamat elektronik
Senzora te shiut
Telefon
Klimatronik
Bordkompjuter
Navigacion
Komanda ne timon
Tempomat
Fellne(+4 goma tjera dimri)etj.
Informata rreth publikuesit
Genc
Prishtinë
044163160
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »