SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubishi Carisma 1.8 GDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '14
ID e produktit :
38544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mitsubishi Carisma 1.8 GDI.

Viti i prodhimit : 2000.

Motorri 1.8 Gdi benzin 92KW (125 ps).

- Kilometra : 121190 km.

- Automatik.

- Klimatronik.

- Bordcomputer.

- Tempomat.

Vetura eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha serviset e kryera me rregull, vetura eshte e importuar nga zvicra.

Info : 045 232 793
Informata rreth publikuesit
Neridon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »