SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT TWINGO
Çmimi :
€4,750.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
Lloji :
Renault
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
38621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura nuk ka nevoje per investime shtese, dhe eshte nga pronari i pare ne KS qe dmth vitin e kaluar ka ardhe nga Gjermania.

Eshte shume ekonomik!Info: 049 712 612
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »