SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAN TGA 410 A XXl
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
Lloji :
Man Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
600,000
Motori (kubik) :
410.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Spoiler
ID e produktit :
3877
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Koka tërheqse është në gjendje të mir i sapo ardhur nga jashtë
me 6 goma te mira 80 përqind
me full spojlera
me reterder
kamjoni osht i doganum ne emer te firmes
me faktur + TVSH
Informata rreth publikuesit
Valoni
Pejë
044 888 688
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »