SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes oShes Pikapin Opel Kadet ,viti i prodhimit 1988,regjistri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '14
ID e produktit :
38813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes oShes Pikapin Opel Kadet ,viti i prodhimit 1988,regjistrimi i parë 1991,ngjyra e Kalter,Dizel,marshi Manual.3Dyer. Ka regjistrim deri me 19.02.2015,eshte ne gjendje te rregullt, tip-top,funksionon shumë mirë,Shpenzime te vogla 7L|100 km.( Pres bleres serioz.Ju lutem mos dergoni sms . Tel. per kontakt 044 563 369 dhe 044 429 966 shites :fitimi

ÇMIMI 1.400 EURO
Informata rreth publikuesit
Fitim
Suharekë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »