SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Man TGA 460 A XXL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
Lloji :
Man Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
700,000
Motori (kubik) :
460.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
3887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Man TGA 460 A XXL
Koke terheqse
me reterder
me klim
me goma te mira 80 perqind
me dogan te paguar
me faktur te regullt
minjaqi i thjesht 4+4 ZF
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »