SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iveko Stralis 480
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
Lloji :
Iveco
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
480.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
3897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iveko Stralis 480
koke terheqse
me klime
me pulla ne timon
me ftigorifer
me reterder
me goma te mira 70 perqind
kamjoni eshte ne gjendje te regullte i sapo ardhur nga jashte
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »