SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530D E39 2002 Dizel
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:23
Lloji :
BMW 5 Series
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,200
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
39018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW5 E39 530D, 2002 Ngjyrë argjendi M paket, Automatik, Klimë dy zonale, të kaluara afër 184,200km. Ka goma të dimrit që mbahen tek Eurogoma.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
049135379
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »