SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iveko Stralis 430
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
Lloji :
Iveco
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
430.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
3903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iveko Stralis 430
Koke terheqse
Me reterder
me klim
me pulla ne timon
me goma te mira 70 perqind
kamjoni esht i sapo ardhur nga jashte ne gjendje shum te mir
Informata rreth publikuesit
Valoni
Pejë
044 888 688
Magjistralja Peje-Prishtine Fshati Ramune-Zahaq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »