SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Scania R164 480 Toplain
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
Lloji :
Scania
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
480.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
3922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Scania R164 480
Kabina Toplain
Koke terheqse
me reterder
me klime
me goma te mira 70 perqind
me dogan te paguar
me fatur te regullte
kamjoni eshte ne gjendje te regullte
i sapo ardhur nga jashte
Informata rreth publikuesit
Valoni
Pejë
044 888 688
magjistrala Pejë-Prishtinë fshati Ramune-Zahaq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »