SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FIAT IDEA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '14
Lloji :
Fiat Idea
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
156,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
39257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat Idea, 1.4 , Benzin, 5 Dyer, ngjyre te kalter e qelt metalike, regjistrim valid deri me Mars 2015.
Informata rreth publikuesit
Sedat
Rahovec
044838880
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »